Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-01-21 20:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Karta miejska znów w biletomacie. Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej na czas ferii

Olsztyn24
Olsztyński biletomat
Wraca ułatwienie dla korzystających z Olsztyńskiej Karty Miejskiej. Na czas ferii zimowych nastąpią też zmiany w działaniu komunikacji miejskiej.

Podczas dwutygodniowego odpoczynku uczniów olsztyńskich szkół (między 25 stycznia a 7 lutego), od poniedziałku do piątku autobusy i tramwaje będą kursować według rozkładu „Dni robocze”. W tym roku ferie nie pokrywają się z przerwą w zajęciach studentów. Co ważne - bez zmian działać będą także okresowe linie 302, 303, 305 i 309.

Podróżowanie - niezależnie od dnia tygodnia i pory roku - może ułatwić Olsztyńska Karta Miejska. Dotychczas odebrało ją 17,5 tys. osób. Może służyć zarówno jako elektroniczna portmonetka, jak i być okresowym biletem.
R E K L A M A
banner
Ponownie możliwa jest obsługa karty w 37 stacjonarnych biletomatach ustawionych przy przystankach. Dzięki urządzeniu można doładować portmonetkę albo kupić i przenieść na kartę bilety miesięczne, 30-dniowe i 10-przejazdowe.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl