Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-01-21 20:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Karta miejska znów w biletomacie. Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej na czas ferii

Olsztyn24
Olsztyński biletomat
Wraca ułatwienie dla korzystających z Olsztyńskiej Karty Miejskiej. Na czas ferii zimowych nastąpią też zmiany w działaniu komunikacji miejskiej.

Podczas dwutygodniowego odpoczynku uczniów olsztyńskich szkół (między 25 stycznia a 7 lutego), od poniedziałku do piątku autobusy i tramwaje będą kursować według rozkładu „Dni robocze”. W tym roku ferie nie pokrywają się z przerwą w zajęciach studentów. Co ważne - bez zmian działać będą także okresowe linie 302, 303, 305 i 309.

Podróżowanie - niezależnie od dnia tygodnia i pory roku - może ułatwić Olsztyńska Karta Miejska. Dotychczas odebrało ją 17,5 tys. osób. Może służyć zarówno jako elektroniczna portmonetka, jak i być okresowym biletem.
R E K L A M A
banner
Ponownie możliwa jest obsługa karty w 37 stacjonarnych biletomatach ustawionych przy przystankach. Dzięki urządzeniu można doładować portmonetkę albo kupić i przenieść na kartę bilety miesięczne, 30-dniowe i 10-przejazdowe.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl