Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz | 2016-01-22 15:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Maturzyści po raz trzeci bawili się na happeningu pod hasłem „100 dni do matury”

Olsztyn24
Happening maturzystów „100 dni do matury” 2016 (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Okres maturalnych balów w pełni, dlatego maturzyści wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie przy współpracy z innymi szkołami, już po raz trzeci (pod honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna) zorganizowali dzisiaj (22.01) happening pod hasłem „100 dni do matury”. Na miejsce spotkania wybrano plac przy Starym Ratuszu, na olsztyńskiej starówce.

Jak co roku, główną atrakcją spotkania było odtańczenie poloneza, który chyba wszystkim kojarzy się ze studniówką. Zatańczono go pod gołym niebem, w luźnym - zabawnym stylu. Tak jak w poprzednich latach, maturzyści wykazali się poczuciem humoru, pozytywną energią i odwagą. Były oryginalne przebrania, transparenty i doskonała zabawa.

Najpierw spod Wysokiej Bramy przemaszerowali ulicami Starego Miasta i doszli do miejsca przy scenie staromiejskiej, gdzie miał miejsce gwóźdź programu. Zaplanowano, aby z każdej biorącej udział w wydarzeniu szkoły zatańczyła jedna para. W tym roku w przedsięwzięciu wzięły udział m.in. Zespół Szkół Gastronomiczmo-Spożywczych, Zespół Szkłół Budowlanych, Zespół Szkół Mechanoczno-Elektronicznych, II Liceum Ogólnokształcące, III Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych.
R E K L A M A
banner
Na happening przyszli też uczniowie szkół gimnazjalnych, którzy mieli okazję nie tylko podziwiać umiejętności taneczne swoich  starszych kolegów, ale także obejrzeć prezentacje poszczególnych szkół ponadgimnazjalnych, co miało im ułatwić wybór przyszłej szkoły. Nie mogło zabraknąć dyrektora „Elektryka” Krzysztofa Salczyńskiego, zaproszeni zostali także przedstawicie władz miasta.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Happening maturzystów „100 dni do matury” 2016

22-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl