Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2016-01-22 16:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Moc będzie z Wami! Przybywajcie z całej Galaktyki!

Olsztyn24
 
Wszyscy miłośnicy Gwiezdnych Wojen! Szykujcie swoje x-wingi i przybywajcie 29 stycznia do Galerii Warmińskiej, gdzie będzie czekać na was wystawa postaci i latających pojazdów. Jeśli wasz młody padawan chce się podszkolić – czekamy na niego w Akademii Jedi.

Od 29 stycznia w Galerii Warmińskiej można będzie oglądać m.in. Falcon Millenium, który będzie miał ponad 1,5 metra po przekątnej (będzie też drugi, nieco mniejszy), Nabullon (ponad 2 metry długości i 1,60 wysokości), kilka x-wingów, a do tego plejadę postaci z Gwiezdnych Wojen, m.in. Mistrza Yody i Droida, R2D2 oraz oczywiście miecze świetlne, laserową broń. Co ważne, niektóre z prezentowanych modeli będą podpisane autografem samego Georga Lukasa!

- „Gwiezdne Wojny” to kultowa saga, właśnie zachwyca się nią kolejne pokolenie. Nawet przedszkolaki wiedzą już, kto to był Yoda, i z kim walczył Luke. Tym wyjątkowym dla światowej kultury dziełem fascynują się nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Dlatego zapraszamy do nas wszystkich, nie tylko z Olsztyna, z całej, nawet odległej galaktyki!” – zachęca i zaprasza dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.
R E K L A M A
banner
Wystawa galaktycznych postaci i pojazdów to jednak nie koniec atrakcji związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Przez dwa dni, 30 i 31 stycznia, w Galerii Warmińskiej będzie działała Akademia Jedi. Dostaną się do niej dzieci, które najlepiej będą odpowiadały na pytania dotyczące sagi o Gwiezdnych Wojnach. Najzdolniejsi padawani (za każdym razem będzie to 6 osób) będą się przebierać w stroje Akademii, otrzymają miecze świetlne i będą się uczyć nimi władać. Każdy uczestnik Akademii dostanie dyplom i będzie mógł obserwować walkę Luke’a z Vaderem.

Zwiedzanie wystawy i udział w Akademii są bezpłatne. Wystawa potrwa do 7 lutego.

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl