Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-01-23 10:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystawę „Uniwersytecka innowacyjność” otwarto w Galerii Stary Ratusz WBP

Olsztyn24
Wystawę zaprezentowano w Starym Ratuszu WBP | Więcej zdjęć »
W Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie otwarto wczoraj (22.01) wystawę „Uniwersytecka innowacyjność” zorganizowaną przez Klub „Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i WBP.

Na wystawie zaprezentowane są fotogramy autorstwa Janusza Pająka, Michała Ciuciasa i Katarzyny Kuleszy-Pająk, prezentujące „Uniwersyteckie innowacje”. Wydarzenie organizowane w ramach cyklu „UWM – NAUKA – KULTURA – ROZWÓJ” honorowym patronatem objął J.M. Rektor prof. dr hab. Ryszard Górecki.

Leon Szeląg, prezes klubu, o wystawie:
R E K L A M A
banner
Zarząd Klubu „Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów UWM, kontynuując działania mające na celu popularyzację dorobku Uniwersytetu, realizuje kolejną inicjatywę. Tym razem przygotowaliśmy wystawę fotograficzną pod tytułem „Uniwersytecka innowacyjność”. Chcemy w ten sposób zaprezentować mieszkańcom Olsztyna najnowocześniejsze wyposażenie naukowo-badawcze, jakim dysponują wydziały przyrodniczo-techniczne Uniwersytetu, a co za tym idzie, doskonałe warunki do zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji naukowych przez studentów i kadrę naukową. Zakładamy, że nasza wystawa składająca się z około 70 fotogramów będzie interesującą ekspozycją, którą zaprezentujemy i na Uniwersytecie, i w innych ważnych publicznych miejscach w mieście i w regionie.

Wystawę można oglądać do 4 lutego.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy „Uniwersytecka innowacyjność” w Starym Ratuszu w Olsztynie

22-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl