Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-02-06 21:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Trzeci wiek szalał w Koronie!

Olsztyn24
Bal przebierańców UTW w Olsztynie (fot. Halina Ławczyńska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Tylko do wtorku (9.02) trwać będzie tegoroczny karnawał. Więc kto tylko może, wykorzystuje ostatnie chwile na nieskrępowaną zabawę. A „mogli” m.in. członkowie koła krajoznawczego PTTK działającego w Warmińsko-Mazurskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W piątkowy (6.02) wieczór szaloną zabawę karnawałową zorganizowali w olsztyńskim Centrum Tortów Korona. Zdjęcia z tej imprezy otrzymaliśmy od pani Haliny Ławczyńskiej, „etatowego” dokumentalisty poczynań członków UTW. Dziękujemy..

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [6]
~Ławczyńska Halina / 2016-02-17 00:25
Kolejny bal przebierańców z którego zrobiłam dokumentację fotograficzną i podziękowanie dla p. WaCŁAWA Z OLSZTYN 24że ją opublikował.Super zabawa,oryginalne stroje-podziwialiśmy pomysłowość i kreatywność w ich tworzeniu.Takiej inwencji często brakuje młodym. Od nas mogą się nauczyć dystansu do samych siebie, poczucia humoru, pogody ducha, radości ze wspólnego przebywania.Bawiliśmy się przy niezapomnianych przebojach i szlagierach sprzed lat-podziękowania naszym stałym, niezastąpionym muzykom. Był śpew,taniec w wężykach, konkursy.. Zabawa była przednia, wszystkim towarzyszył fantastyczny nastrój, oderwaliśmy się od naszej szarej rzeczywistości, pokazaliśmy że w każdym wieku można się świetnie bawić.Podziękowania dla organizatorek- nie zawiodłyście nas!
~bozsan48 / 2016-02-15 19:08
Bal odbył się 5 lutego br. BS
~bozsan48 / 2016-02-14 21:52
Halinko - tobie za fotograficzną dokumentację - dzięki - Bożenna s.
~bozsan48 / 2016-02-14 21:50
Dziękuję Koleżankom, Kolegom, Znajomym i Nieznajomym uczestnikom "Balu przebierańców" zorganizowanego przez Klub Krajoznawców PTTK przy UTW w Olsztynie, za pomysłowe stroje, za aktywność tak w tańcach jak i konkursach. Pracownikom "Korony" i naszym przemiłym muzykom pani Bożence i panu Kazikowi, którzy umilają nam już kolejny bal - serdecznie dziękujemy Jadwiga Iwaniec i Bożenna Saniewska
~Halszka / 2016-02-09 18:28
Moderator chyba zasnął... Nie umieszcza żadnych komentarzy. Życzę miłych snów!!!
~ela / 2016-02-08 17:02
TAK TRZYMAĆ! Młodość to stan ducha, który osiąga się dopiero w pewnym wieku.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.