Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ep | 2016-02-11 14:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Serce na Walentynki

Olsztyn24
Uczniowie już od stycznia pracowali, wytwarzając przedmioty na kiermasz walentynkowy (fot. ZPE - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Chcecie w Święto Zakochanych podarować komuś absolutnie unikalny prezent? Przyjdźcie jutro - 12 lutego- na kiermasz wyrobów niepełnosprawnych uczniów Zespołu Placówek Edukacyjnych. Kiermasz rozpoczyna się o godzinie 9.00, odbędzie się na 1 piętrze budynku C przy ul. Turowskiego 1 (Nagórki).

Motywem przewodnim kiermaszu będzie oczywiście serce, symbol miłości i współpracującego ze szkołą Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce. Znajdziecie tutaj serca małe i duże, zaadaptowane na poduszki, przytulanki, tabliczki, bo kreatywność drużyny Parku Pracy jest niemal nieograniczona. Oczywiście nie zabraknie innych atrakcyjnych przedmiotów: ręcznie malowanych tablic, uroczych aniołków - maskotek czy ozdobnych lusterek.

- Uczniowie już od stycznia pracowali, wytwarzając przedmioty na kiermasz walentynkowy - mówi Anna Wangin, kierownik pracowni artystycznej Parku Pracy ZPE.

Całkowity dochód ze sprzedaży zasili konto Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce. Zatem kupując cieszące oko i funkcjonalne przedmioty pomożecie jednocześnie dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami.
R E K L A M A
banner
- Zachęcam wszystkich do udziału w kiermaszu - mówi Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE i przewodnicząca SWS. - Wyroby uczniów Parku Pracy są również dowodem sprawczości osób niepełnosprawnych, co świadczy dodatkowo o ich wyjątkowości.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl