Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ep | 2016-01-20 13:21 | Rozmiar tekstu: A A A

W zaczarowanym świecie - wielki bal karnawałowy przedszkola ZPE

Olsztyn24
Karnawał w Zespole Placówek Edukacyjnych (fot. ZPE - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Sala konferencyjna Zespołu Placówek Edukacyjnych zaroiła się dziś (20.01) od wróżek, księżniczek, spidermanów, piratów i policjantów. Dzieci z przedszkoli integracyjnego i specjalnego razem bawiły się doskonale na pierwszej w tym roku hucznej imprezie.

- Hasło balu brzmi „W zaczarowanym świecie”, dlatego zabawa polega na podróży przez baśniowe regiony - wyjaśnia Aleksandra Niska, koordynatorka imprezy. - Dzieci odwiedzają Krainę Krasnali, Krainę Prawdziwego Karnawału - Rio de Janeiro i wiele innych. Na koniec dojeżdżają do własnego zaczarowanego świata i tutaj zostają jak najdłużej.

Za oknem zima i mróz, a w przedszkolu ZPE panowała gorąca karnawałowa atmosfera. Sala konferencyjna zamieniła się w prawdziwą krainę bajek. Na parkiecie królowały wróżki, księżniczki, anioły i wiele innych postaci. Każde dziecko miało dziś okazję poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Dobry przykład dały maluszkom także nauczycielki, niektóre były wręcz nie do poznania w fantastycznych stylizacjach. Małgorzata Michałowska, wicedyrektor ZPE ds. przedszkoli przebrała się w baśniową kucharkę.
R E K L A M A
banner
Bal organizowały: Aleksandra Niska,  Katarzyna Ścisło, Katarzyna Czernik, Bogumiła Mikołajczak, Julia Kisiel, Oksana Ortyńska. O oprawę muzyczną zadbała Iwona Woźnicka. Były tańce, konkursy, słodki poczęstunek i ogromna ilość pozytywnej energii. Szkoda, że karnawał w tym roku jest wyjątkowo krótki...

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl