Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-02-19 19:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Rusza nabór do Miejskiego Programu Rewitalizacji Olsztyna

Olsztyn24
 
Rusza nabór do Miejskiego Programu Rewitalizacji Olsztyna 2020. Urzędnicy czekają na propozycje przedsięwzięć, które mogłyby zostać włączone do programu. Przed nami także spotkania informacyjne.

Wbrew powszechnej opinii MPR to nie tylko odnawianie budynków. Rewitalizacja to całościowy proces, który dotyczy także spraw społecznych, gospodarczych, środowiskowych. Dlatego w tej dziedzinie tak ważna jest współpraca różnych podmiotów i środowisk.

Każdy olsztynianin może włączyć się do ożywiania miasta. Urząd Miasta czeka na propozycje działań, które zamierzają państwo samodzielnie realizować na proponowanym obszarze.
R E K L A M A
banner
Nabór przedsięwzięć, które mogłyby zostać włączone do Miejskiego Programu Rewitalizacji Olsztyna 2020 potrwa od  22 lutego do 30 marca. Procesowi będą towarzyszyć spotkania informacyjne:

» 23 lutego 2016 r., godz. 17.00, ratusz, pl. Jana Pawła II 1, sala 219 – Prezentacja karty przedsięwzięcia rewitalizacyjnego.
» 5 marca 2016 r., godz. 12.00, ratusz, pl. Jana Pawła II 1, sala 219 – potencjalne źródła finansowania przedsięwzięć rewitalizacyjnych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl