Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2016-03-09 21:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki bawiły się na XII Festynie Sportowym w SP6

Olsztyn24
Przedszkolaki przygotowały prezentacje swoich placówek (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Na dzisiejszy (9.03) poranek Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie przygotowała nie lada atrakcję - Festyn Sportowy Przedszkolaka, który w tym roku odbył się już po raz dwunasty. Do udziału w zawodach zaproszono dzieci pięcio i sześcioletnie z olsztyńskich przedszkoli - Przedszkoli Miejskich nr 3, 17, 24, 29 i 32.

Po uroczystym powitaniu każda z przybyłych grup przedstawiła swoje przedszkole poprzez różnorodne występy. Niektóre drużyny zaśpiewały piosenki, inne tańczyły, a małe cheerleaderki zaprezentowały wyjątkowy układ taneczny. Po pierwszej części uroczystości przyszedł zaś czas na rozpoczęcie zawodów.

Organizatorki wydarzenia Teresa Tadajewska, Wiesława Trubiło i Dorota Matusiak postarały się, aby przedszkolaki miło i aktywnie spędziły czas w szkole, miejscu do którego niektóre z nich będą wkrótce uczęszczać. Przygotowano sześć konkurencji sprawnościowych, w których milusińscy wykazali się szybkością, zwinnością i dobrą pracą drużynową.
R E K L A M A
banner
W jury zawodów zasiadły dyrektorki biorących udział w zawodach przedszkoli oraz dyrektor SP6 Hanna Baszyńska. Ku ogromnej radości dzieci orzekły one, że wszyscy zawodnicy zdobyli I miejsce.

Puchary i nagrody wręczyła Monika Lewicka, wicedyrektor szkoły.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
XII Festyn Sportowy Przedszkolaka

»

09-03-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl