Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-03-16 13:54 | Rozmiar tekstu: A A A

WMARR pośrednikiem wsparcia inteligentnej gospodarki regionu

Olsztyn24
Podpisanie umowy pomiędzy samorządem województwa a WMARR (fot. UM - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego w Olsztynie rozdysponuje ponad 140 mln euro funduszy unijnych. Dzisiaj (16.03) marszałek Gustaw Marek Brzezin podpisał z prezesem WMARR Włodzimierzem Szelążkiem umowę, zgodnie z którą agencja została Instytucją Pośredniczącą Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

Powierzenie tej funkcji agencji oznacza, że WMARR będzie wybierała projekty do dofinansowania, zawierała umowy i zlecała płatności, a także rozliczała projekty osi priorytetowej nr 1 - inteligentna gospodarka Warmii i Mazur.

– Projekty z tej osi mają głównie wzmocnić sektor małych i średnich przedsiębiorstw – wyjaśnia marszałek Gustaw Marek Brzezin. – Strumień wsparcia ma otworzyć takim firmom dostęp do nowych rynków zbytu oraz wiedzy, technologii i kapitału niezbędnego do wzrostu. Ze szczególnym uwzględnieniem obszarów działalności zgodnych z inteligentnymi specjalizacjami regionu – dodaje.
R E K L A M A
banner
Niemal wszystkie nabory projektów wdrażane przez WMARR mają być ogłoszone jeszcze w tym roku. Szczegółowe informacje będą umieszczane sukcesywnie w harmonogramie naborów wniosków w trybie konkursowym i na stronie www.rpo.warmia.mazury.pl.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl