Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-03-19 13:34 | Rozmiar tekstu: A A A

WOŚP podziękowała za wsparcie

Olsztyn24
Podziękowania odbiera zespół Ejtobangla | Więcej zdjęć »
24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Po ostatecznych rozliczeniach przyszedł czas na podziękowania wszystkim, bez których nie udałaby się tegoroczna akcja.

Podczas styczniowej zbiórki wolontariusze, którzy pojawili się na ulicach Olsztyna zebrali ponad 319 tys. złotych. To jeden z najwyższych rezultatów, choć nie rekordowy.

W tym przypadku nie o bicie rekordów jednak chodzi, lecz o wsparcie. A olsztynianie mocno zaangażowali się w pomoc - zarówno pod względem finansowym, jak i aktywności przy okazji finału.

Kilkadziesiąt firm, instytucji i osób prywatnych przyłączyło się do działań sztabu. W dzień finału oraz przez cały tydzień go poprzedzający w naszym mieście odbyło się mnóstwo imprez.
R E K L A M A
banner
- Wszystkim państwu oraz mieszkańcom należą się ogromne podziękowania - mówił wczoraj (18.03), podczas spotkania w olsztyńskim ratuszu, prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - Sam wynik jest imponujący. A wiemy doskonale, że pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel. Przecież wiele razy słyszeliśmy i widzieliśmy, że sprzęt kupiony przez Wielką Orkiestrę ratuje życie.

Poza podziękowaniami i dyplomami, przedstawiciele firm i instytucji działających przy WOŚP-ie dostali po tramwajowej grze. W organizację 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie było zaangażowanych łącznie około tysiąca osób.

Celem tegorocznej zbiórki było wsparcie pediatrii oraz opieki nad osobami starszymi.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl