Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d./wb | 2016-04-02 16:47 | Rozmiar tekstu: A A A

FEMI-looków dzień drugi

Olsztyn24
Warsztaty wyszywania makatek poprzedziła prezentacja tych wchodzących w skład wystaw | Więcej zdjęć »
W BWA Galerii Sztuki w Olsztynie zakończyły się dzisiaj (2.04) FEMI-looki - spotkania wokół wystawy „Syreni śpiew” Izy Moczarnej-Pasiek oraz „Dobrze już było” Bettiny Bereś, które prezentowane są obecnie w galerii.

Dwudniową imprezę zainaugurowano wczoraj (1.04) wykładem dr Katarzyny Lewandowskiej z Katedry Historii Sztuki i Kultury UMK Toruń, ASP Gdańsk pt. „To, co (nie)chciane w sztuce feministycznej”. Po wykładzie natomiast zaplanowano panel dyskusyjny na temat postrzegania kobiecości w sztuce. Dzisiaj natomiast odbyły się „Kobiece warsztaty szycia makatek”, które prowadziła Olga Orzeł-Kopeć (BWA).

Inspiracją dlatych zajęć są aktualne wystawy w BWA, na których pokazywane są makatki wyszywane przez Bettinę Bereś i uczestniczki projektu Izy Moczarnej-Pasiek. Panie obejrzały prezentowane na ekspozycjach makatki, a następnie zapbrały się do nauki ich wyszywania łańcuszkiem i haftem płaskim.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl