Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Marcin Zarębski | 2016-04-04 15:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Magda Mielnik udanie rozpoczęła nowy sezon startowy

Olsztyn24
Magdalena Mielnik na zawodach w Quarterii
Na zakończenie obozu w Portugalii, triathlonistka Magdalena Mielnik zajęła doskonałe 11. miejsce w zawodach Pucharu Europy w Quarterii. Wyścig stał na wysokim poziomie, aż osiem zawodniczek z pierwszej dziesiątki legitymuje się już przepustkami olimpijskimi do Rio de Janeiro.

Zawodniczka WMKS-u Olsztyn po pływaniu zajmowała 15. miejsce. W trakcie jazdy rowerem nadawała ton grupie pościgowej za liderkami. Doskonały bieg - progres o 1,5 minuty w porównaniu do roku ubiegłego - pozwolił jej wskoczyć na jedenastą pozycję. Do symbolicznej pierwszej dziesiątki zabrakło 20 sekund.

Kolejne reprezentantki Polski ukończyły zawody w trzeciej i czwartej dziesiątce: Paulina Klimas (29), Małgorzata Szczerbińska (30), Hanna Kaźmierczak (35).
R E K L A M A
banner
- Jestem bardzo zadowolona ze startu - mówi Magda Mielnik. - Po trudnym poprzednim sezonie, czuję że w końcu jestem na dobrej drodze. Wspólnie z trenerem Tomaszem Kowalskim jesteśmy w połowie realizacji programu treningowego, szczyt formy planowany jest dopiero na koniec maja. Pozostaje mi w spokoju i cierpliwie trenować, czekać na kolejne starty. Przypomnę, że priorytetem są Mistrzostwa Europy, które odbędą się 26 maja w Lizbonie.

Najbliższe kilka dni Magdalena Mielnik spędzi w Olsztynie. 10 kwietnia rusza na kolejny obóz, tym razem do Szklarskiej Poręby. Następny start to najprawdopodobniej jedno z dwóch miejsc - Madryt lub Cagliari.

- Planuję także wystartować przed własną publicznością w zawodach Elemental Triathlon Series 15 maja w Olsztynie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców - dodaje olsztynianka.

Marcin Zarębski

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl