Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-04-21 13:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Otwartych Drzwi na Wydziale Sztuki UWM

Olsztyn24
W planie wydarzenia znalazły się różnego rodzaju warsztaty | Więcej zdjęć »
Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zorganizował dzisiaj (21.04) Dzień Otwartych Drzwi. Tegoroczni maturzyści mogli zapoznać się z ofertą Instytutu Muzyki oraz Instytutu Sztuk Pięknych działających w ramach wydziału.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. spotkania informacyjne, prezentacje prac studentów, zwiedzanie wydziału i sal wykładowych, rozmowy z wykładowcami i studentami, prezentacje specjalistycznych pracowni muzycznych.

Nie zabrakło również warsztatów, np. rzeźbiarskich, malarskich, kaligraficznych i barwienia tkanin, podczas których potencjalni studenci mogli spróbować własnoręcznie prezentowanych technik tworzenia.
R E K L A M A
banner
Odwiedzający siedzibę wydziału przy ul. Szrajbera mogli również posłuchać muzycznych i wokalnych występów żaków z Instytutu Muzyki.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl