Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MC | 2016-04-28 19:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejne gwiazdy na Olsztyn Green Festival

Olsztyn24
Konferencja prasowa w CRS Ukiel (fot. Marcin Kierul = wszystkie) | Więcej zdjęć »
Reni Jusis, artystka znana nie tylko ze swojej działalności artystycznej, ale także zamiłowania do ekologicznego stylu życia, będzie jedną z gwiazd tegorocznego Olsztyn Green Festiwal. O swoim udziale w festiwalu piosenkarka mówiła dzisiaj (28.04) podczas specjalnej konferencji prasowej w kapitanacie CRS Ukiel w Olsztynie.

- Od dwóch lat przyglądam się temu festiwalowi - powiedziała Reni Jusis. - Tym bardziej więc cieszę się, że w tym roku będę mogła wziąć w nim udział. To chyba pierwszy w Polsce taki festiwal, który łączy muzykę z ideą zielonego stylu życia. Postaram się przyjechać tu na dłużej, a nie tylko w ostatniej chwili na koncert.

Podczas konferencji przekazano też inne informacje dotyczące sierpniowej imprezy nad Jeziorem Ukiel.

- To trzecia edycja festiwalu i mogę powiedzieć że wciąż jeszcze budujemy swoją markę na rynku muzycznym w Polsce - powiedział Robert Kijak, szef projektów specjalnych Agora. - Jednak dobór artystów oraz idea festiwalu przyciągają coraz więcej osób z całego kraju. Nie bez znaczenia jest też atrakcyjna cena, która w tym wypadku nijak ma się do jakości, bo ta jest na najwyższym poziomie.
R E K L A M A
banner
Główną ideą festiwalu, oprócz zabawy przy dobrej muzyce, jest ekologia i zdrowy styl życia. Każdy więc będzie mógł znaleźć coś dla siebie w jednej ze stref: Co Jest Grane24 Music Zone, Active Zone, Green Zone and Food Zone. A wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnej scenerii jeziora Ukiel. Nie dziwi więc że festiwal tak chętnie promują też same gwiazdy. Skubas, który wystąpił na OGF w ubiegłym roku, na swoim facebooku napisał: „Dziękujemy za Olsztyn Green Festival, niewątpliwie w najpiękniejszej scenerii wśród festiwali”.

- Jesteśmy skazani na sukces - powiedział natomiast prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. - Dwie poprzednie edycje pokazały, że olsztynianie czekali na taką imprezę. Otrzymuję sporo maili od osób, które nie mogą się doczekać tegorocznej edycji.

W tym roku również możemy liczyć na dobrą zabawę na najwyższym poziomie. Wśród wykonawców są: Monika Brodka, Smolik/Kev Fox, Mela Koteluk, Rebeka i zespół Pustki, Voo Voo, Kortez, Ania Dąbrowska, Organek oraz Reni Jusis. W najbliższych miesiącach poznamy kolejnych dziesięciu artystów, którzy w sierpniu zawitają do Olsztyna.

Dodajmy jeszcze, że nowością organizacyjną tegorocznego festiwalu będzie możliwość darmowego wejścia na plażę miejską (gdzie będzie odbywał się festiwal) dla dzieci do lat 12. oraz seniorów powyżej 65. roku życia.

- Festiwal odbędzie się w sierpniowe dni wolne od pracy i dlatego seniorzy wraz ze swoimi wnuczętami nie powinni mieć problemy z korzystaniem z uroków plaży ze względu na festiwal - poinformował Robert Kijak.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl