Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email waclawbr | 2016-05-01 12:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Harcerze rozpoczęli sezon żeglarski

Olsztyn24
Inauguracja sezonu żeglarskiego 2016 Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP | Więcej zdjęć »
Regatami Majowymi harcerze z Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP rozpoczęli dziś (1.05) sezon żeglarski. Zawody rozegrano na Jeziorze Ukiel, a bazą regat była Harcerska Stanica Wodna „Bryza” przy ul. Olimpijskiej.

- To nasz 52. sezon żeglarski - mówi Milan Rzepkowski, komandor regat. - Tradycyjnie sezon rozpoczynamy 1 maja, ale po raz pierwszy w tym dniu organizujemy regaty. Do tej pory pierwsze regaty ogranizowaliśmy trochę później, najczęściej w czerwcu.

Do wyścigów stanęło 10 załóg. Rywalizacja odbywa się w trzech klasach: Sport-Open, T-Open i Omega. Organizatorzy zaplanowali trzy wyścigi, których trasę wytyczono na pierwszym akwenie Jeziora Ukiel. Dla najlepszych przygotowano okazałe puchary.
R E K L A M A
banner
Start regat poprzedziło oficjalne otwarcie sezonu z podniesieniem bandery państwowej i bandery Związku Harcerstwa Polskiego oraz okolicznościowymi przemówieniami komendantów chorągwi.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~Jarek / 2016-05-03 13:54
Nie Fuksem a "FUX-em",a prawdę mówiąc dzięki umiejętnościom naszego sternika Waldka.Nie jest ważne zwycięstwo,najważniejsza jest dobra zabawa.Oby więcej tego typu imprez propagujących sport żeglarski. Serdeczne pozdrowienia wszystkim żeglarzom i do zobaczenia na wodzie !
~Waldi / 2016-05-01 20:11
Wiatry pomyślne. Grochówka też dobra. FUKSEM dobiliśmy do mety. :)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Majowe Regaty 2016 Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP

»

01-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.