Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-05-07 15:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Skromna inauguracja dyscypliny „smocze łodzie”

Olsztyn24
Inauguracja dyscypliny smocze łodzie w ramach VII edycji Olsztyn. Aktywnie! | Więcej zdjęć »
Chociaż warunki do uprawiania sportów wodnych w Olsztynie są dziś (7.05) znakomite, tłumów na inauguracji dyscypliny „smocze łodzie” w tegorocznej edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!” nie było. Na darmowy rejs smoczą łodzią po Jeziorze Ukiel z przystani przy ul. Olimpijskiej zdecydowały się jedynie cztery osoby. Do wioseł 21. osobowej łodzi zasiedli więc także reprezentanci koordynatora dyscypliny: Olsztyńskiego Klubu Smoka.

Smocze łodzie to dla jednych sport wyczynowy (odmiana kajakarstwa), dla innych zaś rekreacja. Sport jedyny w swoim rodzaju, bo w formie rekreacji dostępny dosłownie dla każdego, nie wymagający specjalnego przygotowania fizycznego i technicznego.

Tegoroczna oferta Olsztyńskiego Klubu Smoka to cykl pięciu rejsów po olsztyńskich jeziorach. W każdym z rejsów może wziąć udział 40 uczestników.
R E K L A M A
banner
Terminy następnych rejsów smoczymi łodziami to 4.06, 16.07, 20.08 i 20.09. Rejsy rozpoczynają się o godz. 12.00 z przystani CRS Ukiel przy ul. Olimpijskiej 1 w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Inauguracja dyscypliny smocze łodzie w VII edycji „Olsztyn. Aktywnie!”

»

07-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl