Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email waclawbr | 2016-04-16 15:11 | Rozmiar tekstu: A A A

W Olsztynie jest moda na szczupłą sylwetkę

Olsztyn24
Body Camp w CRS Ukiel w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Od kilku lat klub Body Perfect zachęca olsztyniaków do dbania o szczupłą sylwetkę. W tym celu corocznie organizuje akcję pod hasłem „Odchudzamy olsztyniaków”. Uczestników piątej edycji akcji można było spotkać dzisiaj (16.04) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel, gdzie umówili się na trening plenerowy „Body Camp”.

- Tegoroczna akcja „Odchudzamy olsztyniaków” wystartowała 2 kwietnia i potrwa do 2 lipca - mówi Joanna Niemotko z Body Perfect. - Spotykamy się nie tylko w siłowni przy ulicy Kętrzyńskiego, ale co jakiś czas także na treningach plenerowych, takich jak dzisiejszy „Body Camp” w CRS Ukiel. A że w Olsztynie jest moda na szczupłą sylwetkę, to osób podążających za ideałem jest coraz więcej.

Do tej pory na listy uczestników akcji „Odchudzamy olsztyniaków” zapisało się 120 osób, ale do ćwiczących można dołączyć w każdej chwili, szczególnie podczas treningów plenerowych. Żeby osiągnąć wymarzony cel, trzeba być jednak systematycznym w ćwiczeniach.
R E K L A M A
banner
- Regularność ćwiczeń jest dla każdego pojęciem indywidualnym - wyjaśnia Joanna Niemotko. - My namawiamy, żeby ćwiczyć co najmniej trzy razy w tygodniu. Jednym z celów akcji „Odchudzamy olsztyniaków” jest wyrobienie nawyku aktywności. Mamy sztab instruktorów, którzy indywidualnie pracują z każdym uczestnikiem. Częstotliwość tych treningów jest ustalana indywidualnie. Jedni ćwiczą trzy razy w tygodniu, inni mogą pięć razy, ale zawsze mają do dyspozycji instruktorów -  zarówno na siłowni, jak i podczas zajęć grupowych.

Akcja „Odchudzamy olsztyniaków” potrwa 90 dni, co nie oznacza jednak, że po tym czasie nie będzie można zadbać o sylwetkę. Treningi plenerowe będą odbywać się nadal, przez całe lato, chociażby w ramach innej, znanej w Olsztynie akcji - „Olsztyn. Aktywnie!”.

- Body Perfect jest partnerem akcji „Olsztyn. Aktywnie! od kilku lat - przypomina Joanna Niemotko. - Również w tym roku będziemy zachęcać aktywnych olsztynian do ćwiczeń z nami. Będziemy pojawiać się na imprezach organizowanych w ramach „Olsztyn. Aktywnie!”, będziemy też mieli swoją strefę aktywności, która będzie oparta głównie na treningach plenerowych. Udział w takich treningach jest bezpłatny, można się do nich przyłączyć w każdej chwili.

Tak więc instruktorów Body Perfect zapewne zobaczymy już 1 maja podczas majówki z „Olsztyn. Aktywnie”, która w tym roku zorganizowana zostanie na terenie WCRS Aquasfera przy al. Piłsudskiego 69b. Początek majówki o 10.00.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Trening plenerowy „Body Camp” w CRS Ukiel w Olsztynie

»

16-04-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.