Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2016-05-09 20:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Olsztynie rozpoczęty

Olsztyn24
O Holandii w Filii nr 9 MBP (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (9.05) rozpoczął się XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek obchodzony w tym roku pod hasłem „Biblioteka inspiruje”. Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie przygotowały z tej okazji wiele atrakcji dla mieszkańców Olsztyna.

Poprzez różne formy działań - wystawy, warsztaty, spotkania autorskie, zajęcia literackie, edukacyjne i wiele innych, zaadresowanych do starszych i młodszych czytelników, olsztyńscy bibliotekarze pragną pokazać, że biblioteka jest przestrzenią, która inspiruje.

Podejrzeliśmy pracę w Filii nr 9 MBP, która przygotowała spotkanie dla dzieci „W królestwie tulipana czyli rzecz o Holandii”. Na zajęciach edukacyjno-literackich dzieci zapoznały się bliżej z tym krajem. Mira Cielecka (MBP) opowiadała m.in. o kulturze Holandii, o zwyczajach jakie tam panują, o jej symbolach i o ludziach zamieszkujących ten kraj.
R E K L A M A
banner
Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja, które opiera się na idei promowania czytelnictwa. Ma również na celu podkreślanie roli bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Program Tygodnia Bibliotek w Olsztynie dostępny jest w zakładce „Repertuary”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie o Holandii w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

09-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl