Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-05-13 16:04 | Rozmiar tekstu: A A A

PCK zaprosił na Galę Wolontariatu

Olsztyn24
Podczas uroczystości wręczono m.in. odznaczenia państwowe | Więcej zdjęć »
Z okazji Światowego Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, obchodzonego 8 maja, Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy PCK w Olsztynie zorganizował wczoraj (12.05) w CEiIK-u uroczystą Galę Wolontariatu. Wydarzenie połączono z obchodami 95-lecia ruchu młodzieżowego PCK w Polsce.

W uroczystości udział wzięli m.in. członek zarządu województwa Marcin Kuchciński, wojewoda Artur Chojecki, wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma, kurator oświaty Krzysztof Marek Nowacki. Gospodarzami uroczystości byli Julian Osiecki - prezes PCK na Warmii i Mazurach oraz Andrzej Karski - dyrektor okręgowy PCK w Olsztynie.

Jak każde tego typu spotkanie, tak i to nie mogło się odbyć bez okazjonalnych podziękowań i wręczenia statuetek, a także odznaczeń państwowych. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele takich firm jak Michelin, ZETO i PWiK, a także grupy ratownictwa medycznego z Olsztyna i z regionu.
R E K L A M A
banner
Po zakończeniu części oficjalnej gali dla uczestników uroczystości zagrał i zaśpiewał znany w Olsztynie Kabaret „Czyści jak łza”.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Gala Wolontariatu PCK w Olsztynie

»

12-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl