Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2016-05-14 21:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Mistrzostwa Szkół Budowlanych w Biegach Przełajowych odbyły się w ZSB

Olsztyn24
Mistrzostwa Szkół Budowlanych w Biegach Przełajowych (fot. Anna Kopacz) | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbyły się wczoraj (13.05) Mistrzostwa Szkół Budowlanych w Biegach Przełajowych zorganizowane przez ZSB oraz Federację Budowlani, a także pierwsza edycja Mistrzostw Szkół Zawodowych w Mieszanych Biegach Przełajowych o Puchar Dyrektora ZSB.

Wśród zaproszonych przez organizatorów gości wydarzenia była Barbara Antczak – dyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Warmińsko–Mazurskiego Kuratorium Oświaty, a zawody otworzył zastępca Prezydenta Miasta Olsztyna Jarosław Słoma.

W zawodach wzięły udział: Zespół Szkół Budowlanych im. Bohaterów Września 1939r., Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu, Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu, olsztyńskie szkoły zawodowe oraz reprezentanci gospodarzy.
R E K L A M A
banner
Po bardzo emocjonującej walce I miejsce w Mistrzostwach Szkół Budowlanych w Biegach Przełajowych zajęła drużyna z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, a w Mistrzostwach Szkół Zawodowych w Mieszanych Biegach Przełajowych o Puchar Dyrektora ZSB – drużyna Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie.

Po uroczystym zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy spotkali się na wspólnym grillowaniu. Goście z innych miast już teraz zapowiedzieli swój powrót za rok.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Mistrzostwa Szkół Budowlanych w Biegach Przełajowych w Olsztynie

»

13-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl