Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-05-15 16:21 | Rozmiar tekstu: A A A

BWA zaprosiło na Noc Muzeów

Olsztyn24
Gościem specjalnym Nocy Muzeów w BWA był Krzysztof Miller | Więcej zdjęć »
Wczorajszego (14.05) wieczoru muzea oraz instytucje kulturalne na terenie całego kraju zapraszały miłośników sztuk wszelakich w swe podwoje do wzięcia udziału w Nocy Muzeów. Nie inaczej było w Olsztynie. Jedną z miejskich instytucji, które przygotowały się na kulturalne przyjęcie mieszkańców miasta było na przykład Biuro Wystaw Artystycznych.

Galeria zorganizowała dla swych gości kiermasz wydawnictw BWA oraz możliwość zwiedzenia aktualnie prezentowanych wystaw Krzysztofa Millera „Niedecydujący moment” (fotografia) i Grzegorz Klamana „Fear and trembling / Bojaźń i drżenie”.

Krzysztof Miller był też jednym z gości specjalnych wydarzenia - wziął udział w spotkaniu z pasjonatami fotografii poprowadzonym przez dr. hab. Andrzeja Kucnera z Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie poprzedzonym pokazem krótkometrażowego filmu dokumentalnego – „W oku Boga” (2012).
R E K L A M A
banner
Drugą z gwiazd wydarzenia był natomiast muzyk Maciek Szymczuk (AABZU), który zagrał koncert w sali pod kopułą planetarium.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Noc Muzeów w BWA 2016

»

14-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl