Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-05-15 17:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Biegali z książkami w rękach

Olsztyn24
Happening „Zaczytani - zabiegani” w Planecie 11 | Więcej zdjęć »
„Zaczytani-zabiegani” to tytuł happeningu rekreacyjno-literackiego zorganizowanego dzisiaj (15.05) przez Multimedialną Bibliotekę Młodych Planeta 11 w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Tę promującą czytelnictwo i aktywny tryb życia imprezę Planeta 11 zorganizowała po raz drugi.

Chętnych do czytania i biegania zgłosiło się 70 osób. W Planecie 11 stawiły się całe rodziny. Najmłodsza uczestniczka wydarzenia miała zaledwie 4 miesiące i pięćsetmetrową trasę biegu wokół jeziorka w pobliżu Planety 11 pokonała w wózku.

Każdy uczestnik biegu otrzymał na mecie pamiątkowy dyplom, a wśród wszystkich biegaczy rozlosowano 30 nagród, na które składały się m.in. karty wstępu do Planety 11, do jednego z olsztyńskich kin czy do Aquasfery, książki i promocyjne gadżety. Nagrodą główną był plecak z zawartością przydatną na każdej wycieczce czy biwaku.
R E K L A M A
banner
W ramach przygotowań do biegu uczestnicy imprezy rozgrzewali się tańcząc zumbę i czytając fragmenty wybranych przez siebie książek, a po biegu bibliotekarze zorganizowali dla nich konkurs szybkiego czytania oraz odgadywania czytelniczych kalamburów.

Więcej o imprezie na naszym filmie i zdjęciach.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [10]
~ / 2016-05-23 15:21
Widocznie coś było nie do końca w porządku, że aż tyle osób jest oburzona. Brawo dla załogi bo to tylko ich zasługa a nie kierownika, gdyby nie oni, nic by nie zrobił. Tak trzymajcie :)
~kinia / 2016-05-17 21:52
Ja też nie rozumiem nagonki na kierownika.. Nie zauważyłam, żeby ktokolwiek zmuszał do głosowania. Chcesz to oddajesz głos, nie chcesz to nie musisz tego robić. a to, że było wspomniane o możliwości głosowania to dobrze bo nie każdy wiedział o tym, ze taki konkurs się odbywa. Ja oddałam swój głos bo uważam, że wysokie miejsce kierownika w konkursie to sukces całej Planety .
~yogi / 2016-05-17 21:41
"Zwykła" polska zawiść, że komuś się może udać. Brzydzę się takimi kontestatorami. Kierowniku, olej małych ludzi i dalej rób swoje. Powodzenia!
~yaro / 2016-05-17 16:35
poza tym byłem na imprezie i widziałem co się działo, akurat był ostatni dzień głosowania więc kierownik tylko napomknął, że można głosować, zresztą zaznaczył, że to nagroda dla Planety, wszystko trwało z 30 sek. a impreza 3h. Skupcie się na tym co było najważniejsze, czyli bieg i dobra zabawa. Zresztą te "agitowanie" jest nagrane, zobaczcie sobie filmik między 1:50 a 2:40 https://www.youtube.com/watch?v=QUUhgapSH94 - kto chciał mógł głosować, a kto nie to nie musiał.
~binal / 2016-05-17 16:22
Byłem na imprezie i nie zauwazyłem zeby nawoływano do głosowania wspomniano o tym i bardzo dobrze jak nie chcesz glosowac to nie rob tego ale nie komentuj glupio i bez sensu bo wszyscy byli usmiechnieci i sie fajnie bawili
~alan / 2016-05-17 16:08
O co chodzi .Ni e czepiajcie sie.Super impreza mimo brzydkiej pogody duzo sie dzieje w planecie 11 a za bieg zaczytani zabiegani ktorą promował kierownik i olsztyn i planeta jest znana na swiecie .Bez zazdrosci kochani
~Rozczarowany / 2016-05-17 15:26
Ostatni raz jestem na imprezie w Planecie 11,na której będzie kierownik, niestety kierownikowi tej placówki w głowie się poprzekręcało. Nie była to impreza Planety tylko nawoływanie do głosowania na bibliotekarza roku :( Jestem zniesmaczony i zawiedziony
~Frodeck / 2016-05-17 08:41
Nie tylko pan Kierownik przyszedł w niedzielę do pracy :) Autor pierwszego wpisu pewnie miał na myśli to że co chwila ktoś wspominał o tym głosowaniu. Jeżeli robiła to osoba zewnętrzna (redaktor Eski czy pan od Zumby) to ok, ale samemu się reklamować to trochę słabo :)
~ziggy / 2016-05-16 22:25
do sprae - wziełaś udział w imprezie, piszesz, że było super to powinnaś wspierać Planetę 11 i pomysłodawcę oraz organizatora imprezy i cieszyć się, że jest nominowany właśnie m.in. za ten bieg. Bo zamiast odpoczywać w niedzielę przychodzi do pracy, bo chce coś zrobić fajnego. Dlatego to Twój wpis jest żenujący.
~sprae / 2016-05-16 12:36
super impreza! choć w pewnym momencie miałam wrażenie, ze to kampania wyborcza Pana Kierownika P!! na bibliotekarza roku (?)...trochę żenujące