Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-05-15 19:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Naukowa Noc Muzeów w Muzeum Nowoczesności MOK

Olsztyn24
Noc Muzeów MOK zorganizował w Muzeum Nowoczesności | Więcej zdjęć »
Minionego wieczoru (14.05) w Olsztynie dobyła się Noc Muzeów. Jedną z instytucji kultury, która z tej okazji postanowiła zaprosić do siebie mieszkańców miasta był Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Razem z Wydziałem Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Pałacem Młodzieży w Olsztynie, XII Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie i XXIII Gimnazjum przygotował wieczór pod znakiem nauki i różnorakich eksperymentów.

Pomysł przyciągnął do Tartaku Raphaelsohnów, w którym odbywała się ta impreza, tłumy odwiedzających. Szczególnie licznie obecni byli mężczyżni, którzy nie mogli podarować sobie widoku m.in. drukarki 3D w akcji i doświadczeń chemicznych. Panie i dziewczęta natomiast szczególnie zainteresowały się fotografią termowizyjną i zastosowaniami wody.

Wśród pokazów znalazły się również: doświadczenia z promieniowaniem, niesamowite zjawiska fizyczne, prezentacja najnowocześniejszych materiałów, bliższe spotkania z kauczukiem, a także druk 3D, roboty, barwa i płomień w doświadczeniach chemicznych, doświadczenia z magnesem, jak również pokaz filmu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~olsztyniak / 2016-05-20 09:21
Wszystko pięknie, tylko dlaczego w tekście zabrakło nazwy "Muzeum Nowoczesności"? Nie ma takiego muzeum w Olsztynie?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Noc Muzeów 2016 w Muzeum Nowoczesności MOK w Olsztynie

»

14-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl