Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-05-16 10:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Magiczny Park Jakubowo bawił po raz piąty

Olsztyn24
Na scenie zaprezentowały się m.in. maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 13 | Więcej zdjęć »
Na Zatorzu odbył się wczoraj (15.05) festyn „Magiczny Park Jakubowo”. Głównymi organizatorami piątej już edycji zabawy mającej zaprzyjaźnić mieszkańców Olsztyna z niegdyś najświetniejszym parkiem stolicy Warmii i Mazur były Stowarzyszenie „Nasze Jakubowo” oraz Miejski Osrodek Kultury w Olsztynie. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Olsztyna.

W programie festynu znalazły się między innymi występy Kapeli Jakubowej, Waleriana Ostrowskiego z Valersami i Czerwonego Tulipana, pokazy taneczne, występy artystyczne dzieci i młodzieży, konkursy rodzinne i zabawy dla dzieci (w tym przejażdżki konne).

Nie zabrakło także stoisk z łakociami i regionalnymi wyrobami, kącika kulinarnego, stoiska szpitala pulmonologicznego oraz kramików oferujących zabawki, rękodzieło, biżuterię.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~korek1 / 2016-05-16 11:48
Byłem śpiewałem i wygrałem w konkursie tablet warto było być chociaż zdjęć zbyt mało i nie wszyscy się załapali fotograf do zwolnienia.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
V Festyn „Magiczny Park Jakubowo” w Olsztynie

»

15-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl