Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
WMOSG | 2016-05-16 15:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Piknik rodzinny w ramach obchodów XXV-lecia powołania Straży Granicznej

Olsztyn24
Piknik rodzinny w Kętrzynie (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Konkursy, gry, zabawy, prezentacja sprzętu, pokazy psów służbowych – to tylko niektóre atrakcje, przygotowane w ramach obchodów XXV-lecia powołania Straży Granicznej, podczas pikniku rodzinnego w Kętrzynie.

W niedzielę (15.05) na terenie komendy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i Centrum Szkolenia Straży Granicznej odbył się piknik rodzinny dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników cywilnych WMOSG, CSSG oraz Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Dużą popularnością wśród gości pikniku cieszył się pokaz sprzętu straży granicznej, policji i straży pożarnej. Ponadto można było obejrzeć repliki broni prezentowane przez stowarzyszenie rekonstrukcji militarnych „Masuria” oraz historyczny pojazd wojskowy „Sztabowóz”. Natomiast 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana zorganizowała pokaz walki wręcz.
R E K L A M A
banner
Piknik obfitował w wiele atrakcji, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych uczestników. Dzieci mogły między innymi: pomalować twarz specjalnymi farbami i uczestniczyć w rożnych konkurencjach sportowych oraz sprawdzić swoją wiedzę na temat przyrody, uczestnicząc w konkursach i łamigłówkach prowadzonych przez Nadleśnictwo „Srokowo”. Natomiast zdolności plastyczne odkrywały przy stoisku Stowarzyszenia Kulturalnego „Konik Mazurski”.

Ciekawym punktem pikniku był pokaz dynamiczny w wykonaniu Wydziału Zabezpieczenia Działań WMOSG i pirotechników z CSSG. Jednak największymi atrakcjami okazały się: zjeżdżalnia wystawiona przez służbę więzienną, strzelnice CSSG i „Masurii” oraz popisy psa służbowego z Placówki Straży Granicznej w Bezledach.

Instytucjom i stowarzyszeniom, związkom zawodowym, przedstawicielom regionu IPA Kętrzyn oraz uczniom z Centrum Naukowo-Biznesowego „Feniks” w Kętrzynie składamy gorące podziękowania za pomoc w zorganizowaniu pikniku.

WMOSG

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl