Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz | 2016-05-20 20:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejne spotkanie wokół wystaw Krzysztofa Millera i Grzegorza Klamana odbyło się w BWA

Olsztyn24
Prof. Selim Chazbijewicz (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W BWA Galerii Sztuki w Olsztynie odbyło się dzisiaj (20.05) kolejne spotkanie wokół wystaw „Niedecydujący moment” Krzysztofa Millera oraz „Fear and Trembling / Bojaźń i Drżenie” Grzegorza Klamana.

W jego ramach zaplanowano bezpłatne oprowadzanie po wystawach z przewodnikiem, wykład prof. Selima Chazbijewicza pt. „Zderzenie Europy i islamu. Agresja, strach, nienawiść”, a na koniec dnia dyskusję wokół tego tematu.

Prowadzący wykład opowiadał o cywilizacji islamu i różnicach między cywilizacją europejską a islamską. Mówił m.in. o kulturach islamu (w ramach cywilizacji islamskiej jest kilka kultur, np. czarny islam, Persowie islamscy), o ludności, jej życiu i architekturze.
R E K L A M A
banner
******

Selim Chazbijewicz – polski politolog, pisarz, publicysta i nauczyciel akademicki, działacz społeczności tatarskiej, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Kolejne spotkanie w BWA wokół wystaw Krzysztofa Millera oraz Grzegorza Klamana

20-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl