Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Nowoczesna | 2016-05-22 20:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak odwiedzi Olsztyn

Olsztyn24
 
Nowoczesna Warmińsko-Mazurskie zaprasza na spotkanie otwarte z wicemarszałek Sejmu RP Barbarą Dolniak oraz posłem na Sejm RP z regionu warmińsko-mazurskiego Mirosławem Pampuchem (Nowoczesna), które odbędzie się w Olsztynie w najbliższą środę, 25 maja o godz. 17.00 w Kamienicy Naujacka (ul. Dąbrowaszaków 3).

Spotkanie będzie doskonałą okazją, by porozmawiać o lepszej Polsce, programie Nowoczesnej, inicjatywach podejmowanych przez posłów Nowoczesnej oraz pracach Sejmu. Każdy będzie miał okazję, by zadać pytanie wicemarszałek Sejmu i posłowi Nowoczesnej.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

.Nowoczesna
Warmińsko-Mazurskie
R E K L A M A
banner
www.miroslawpampuch.pl
www.nowoczesna.org

ogłoszenie płatne
Komentarze [2]
~ala / 2016-05-24 10:59
korek to jest partia ktora bedzie rzadzic jak obecny rzad upadnie czyli gora 2 lata wtedy skoncza sie pieniadze z dobrej zmiany
~korek1 / 2016-05-23 17:05
A co ta partyjka może zmienić ona się nadaje tylko do głosowania na dwie ręce i krytykowanie wszystkiego bez czytania, jak na razie to razem z PO PSL I KUKIZEM mają mniej głosów od PIS u i tyle mogą zrobić ile mogą POspacerować z kodem żadnej ustawy nie przegłosują więc nic nie zmienią.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl