Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-05-29 17:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Osiedlisko Kultury tym razem bawiło olsztynian na Jarotach

Olsztyn24
Festyn odbył się na terenie Szkoły Podstawowej nr 34 | Więcej zdjęć »
Na terenie Szkoły Podstawowej nr 34 na osiedlu Jaroty w Olsztynie odbył się dzisiaj (29.05) kolejny festyn z cyklu Osiedlisko Kultury. Do wspólnej zabawy zaprosiły olsztynian Miejski Ośrodek Kultury, Rada Osiedla Jaroty, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” i Samorządowa Rada Osiedla Jaroty.

W programie festynu znalazły się m.in. występy laureatów konkursu „Piosenka na dobre i na złe”, koncerty uczniów, pokaz capoeiry, zumby, flamenco, dziecięcego baletu oraz par tańca towarzyskiego, a także koncerty Kaczek z Nowej Paczki i grupy Shantaż.

Najmłodsi uczestnicy festynu największą frajdę mieli z atrakcji wodnych (bieganie wewnątrz kuli umieszczonej w basenie oraz pływanie mini motorówkami), skakania na trampolinie, zjeżdżania po nadmuchiwanej zjeżdżalni-zamku czy rundek na karuzeli. Dorośli natomiast brali udział w loterii fantowej i obijali sobie boki, jeżdżąc elektrycznymi samochodzikami lub mniejszą wersją rollercoastera.
R E K L A M A
banner
Jakby komuś było mało wspomnianych atrakcji, to mógł jeszcze zagrać w kapsle, nauczyć się robić ogromne mydlane bańki lub umorusać się do granic możliwości wielką porcją waty cukrowej.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~jac / 2016-05-30 10:04
Drogi MOKu nie przesadzaj z nazywaniem placu zabaw kulturą, to tylko rozrywka i zwykła zabawa potrzebna rodzinom z dziećmi albo emerytom dla umilenia popołudnia w miejscu zamieszkania, ale nie nazywaj tego kulturą, bo czym wtedy są muzycy z filharmonii na przykład? Proszę nie mylić festynowości ze sztuką. Z drugiej strony zaś jest to kolejne doświadczenie dla spółdzielni i gospodarza miasta, że takie miejsce jak park rozrywki plenerowej powinno być na stałe w każdym osiedlu, a nie od święta dla odfajkowania tematu, że ma się dobre serce i rozumny umysł.To także temat dla radnych o tym, że mieszkańcom miasta trzeba to życie umilać choćby niedużą przestrzenią relaksu w osiedlach, a nie nakazywać by wszyscy autobusami czy tramwajami jechali nad Krzywe, bo tylko tak ma być. Więcej wyobraźni ! I miejsc pracy - bo z tym krucho.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Osiedlisko Kultury na Jarotach 2016

»

29-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.