Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2016-06-06 13:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Loty z Szyman do Wrocławia zainaugurowane

Olsztyn24
(fot. SprintAir) | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (6.06) o godzinie 8.15 z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach wystartował pierwszy samolot do Wrocławia. Nowe rozkładowe połączenie z Mazur do stolicy Dolnego Śląska realizuje polska regionalna linia lotnicza SprintAir.

- Ogromnie cieszymy się z faktu połączenia drogą lotniczą tych dwóch, bardzo interesujących regionów Polski. Loty do Wrocławia odbywać się będą w poniedziałki i piątki.  Mamy nadzieję, że zaproponowany rozkład, który umożliwia zarówno zaplanowanie krótkiego weekendowego wyjazdu, jak i dłuższego wypoczynku na Dolnym Śląsku, w połączeniu z oczywistymi atutami takimi jak szybkość i komfort podróży samolotem oraz przystępna cena biletów zachęcą wielu podróżnych do skorzystania z naszej oferty – mówi Adriana Fibingier-Pawelska, dyrektor ds. marketingu i PR.

Samoloty do Wrocławia stratować będą w poniedziałki o godzinie 8.15 oraz w piątki o 18.15. Najtańsze bilety na tej trasie kosztują 99 zł. Rezerwacji dokonywać można na stronie przewoźnika www.sprintair.eu oraz pod numerem telefonu 22 212 55 77.
R E K L A M A
banner
SprintAir jest polskim przewoźnikiem lotniczym świadczącym lotnicze usługi transportowe od 2003 roku. Od stycznia 2016 roku SprintAir realizuje rozkładowe operacje pasażerskie z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Krakowa i Berlina. Linia lata również z Portu Lotniczego Radom do Wrocławia, Berlina, Gdańska oraz Pragi oraz z lotniska Zielona Góra/Babimost do Warszawy. W skład floty przewoźnika wchodzi jedenaście samolotów Saab 340 oraz dwa samoloty ATR-7.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.