Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2016-06-17 20:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowe rozwiązania na regionalnym lotnisku

Olsztyn24
Port lotniczy Olsztyn-Mazury
W Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury w Szymanach odbyło się dzisiaj (17.06) spotkanie robocze, w którym udział wzięli przedstawiciele wszystkich przewoźników operujących z Olsztyna (Sprintair, Adria Airways, Wizzair, Ryanair, LOT), a z drugiej strony kilkudziesięciu przedstawicieli lokalnej branży turystycznej (m.in. hotelarze, touroperatorzy, przewoźnicy autobusowi).

Dzięki tym warsztatom umożliwiono lokalnym firmom z branży turystycznej nie tylko poznanie dokładnej, skierowanej do nich oferty przewoźników lotniczych, ale też osiągnięto wymierne efekty, np. wprowadzenie kilku hoteli z regionu do oferty turystycznej WizzTours czy deklaracje rezerwacji grupowych na pokładach Adria Airways i Ryanair. Dodatkowo Sprintair ogłosił rekrutację personelu pokładowego samolotów operujących z Olsztyna.

Następnym etapem zapoczątkowanej współpracy będą już wkrótce cykliczne warsztaty z zagranicznymi przedstawicielami touroperatorów czy branży organizatorów konferencji (z rynku niemieckiego i angielskiego) wspólnie z lokalną branżą turystyczną. Dzięki uruchamianym dzisiaj połączeniom do Monachium i 18 czerwca do Londynu będzie możliwość przywiezienia tych gości na Warmię i Mazury, co ma się przełożyć na zwiększenie liczby turystów odwiedzających nasz region.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.