Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Joanna Mieszczyńska | 2016-06-19 12:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Lekcja językowa z obcokrajowcami w Gimnazjum nr 13

Olsztyn24
Lekcja językowa z obcokrajowcami w Gimnazjum nr 13 (fot. G13 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wolontariuszki Aurélie, Sophie i Maria, pochodzące z Francji i Niemiec przeprowadziły warsztaty dla Gimnazjum nr 13 w ramach  szkolnego cyklu „uczymy przez doświadczenie”. Uczniowie pracowali, porozumiewając się w języku angielskim i rozwiązywali rozmaite zadania dotyczące stereotypówzwiązanych zinnymi kulturami.

W ramach swojego projektu „Różnorodność kulturowa w codziennym życiu", wolontariuszki rozmawiały na tematy dotyczące wielokulturowości, motywując młodych ludzi do myślenia w bardziej otwarty sposób. Podczas warsztatu przeprowadzono kilka kreatywnych zabaw, które pomogły uczniom z innej perspektywy spojrzeć na tolerancję i zróżnicowanie kulturowe.

Uczniów wspierała nauczycielka języka angielskiego Tetiana Wąsowska.
R E K L A M A
banner
WolontariatEuropejski to program Unii Europejskiej realizowany w wielu krajach, a organizacją koordynującą projekt jest Fundacja Borussia w Olsztynie.

Joanna Mieszczyńska
Ambasador Muzeum POLIN


Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl