Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-06-22 20:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Wakacyjna Szkoła Kultury MOK rozpoczęła „zajęcia”

Olsztyn24
Dzisiejsza lekcja odbyła się w CRS „Ukiel” | Więcej zdjęć »
Wydawać by się mogło, że skoro uczniowie odliczają do rozpoczęcia wakacji ostatnie dni, to nikt nie zechce się dobrowolnie nadal uczyć, zamiast wylegiwać na plaży. Okazuje się jednak, że jeżeli tematy lekcji będą ciekawe, to zawsze znajdą się chętni, aby poszerzyć swój zasób wiedzy. Szczególnie wtedy, kiedy mogą to zrobić w tzw. sprzyjających okolicznościach przyrody.

Takie też wybrał na zainaugurowanie Wakacyjnej Szkoły Kultury Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Na pierwszą lekcję nowego cyklu, który będzie się odbywał podczas Olsztyńskiego Lata Artystycznego, zaprosił dzisiaj (22.06) na plażę miejską. Grupa entuzjastów kultury i sztuki zebrała się tam, aby posłuchać Michała Jabłczyńskiego. Prowadzący spotkanie opowiedział o sztuce Erwina Wurma.

Wakacyjna Szkoła Kultury został pomyślana jako cykl spotkań z kulturą na świeżym powietrzu. Na plaży i w parku poprowadzone zostaną rozmowy o sztuce, filmie, architekturze, literaturze i teatrze. Wszyscy zaproszeni „nauczyciele” to miłośnicy i znawcy tematów, którzy z radością i pasją opowiedzą o swoich ulubionych twórcach.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
OLA: Wakacyjna Szkoła Kultury MOK

22-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl