14:04 24 kwietnia 2024 Imieniny: Aleksego, Grzegorza

wb | 2016-06-25 19:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Zbigniew Staniszewski i Sebastian Rozwadowski zwyciężyli w 19. Rajdzie Warmińskim

Zbigniew Staniszewski i Sebastian Rozwadowski odbierają puchary za zwycięstwo w rajdzie | Więcej zdjęć »

Zakończył się rozgrywany dzisiaj (25.06) na szutrach w okolicach Olsztyna 19. Rajd Warmiński. Najszybciej trasę rajdu pokonała startująca w kategorii Gość załoga w składzie Zbigniew Staniszewski i Sebastian Rozwadowski.

Piątkowy prolog rajdu o Puchar Prezydenta Olsztyna, rozegrany na stadionie OSiR-u przy al. Piłsudskiego, wygrali Jakub Brzeziński z Szymonem Matusiakiem.

Najszybciej jednak okrążenia wokół stadionu pokonał Krzysztof Hołowczyc, który jednak startował poza konkurencją.