Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-06-28 19:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Ratusz zakontraktuje 280 miejsc w przedszkolach niepublicznych

Olsztyn24
W zbliżającym się roku szkolnym w miejskich przedszkolach będzie ponad 3,3 tys. miejsc
Urząd Miasta Olsztyna rozstrzygnął konkurs na opiekę nad dziećmi w przedszkolach niepublicznych. Umowy zostaną podpisane z siedmioma placówkami.

Gminy są zobowiązane zapewnić miejsce w przedszkolach dzieciom w wieku 4-6 lat. Po ostatnim naborze do publicznych placówek okazało się, że nie wszyscy mali olsztynianie znajdą w nich opiekę. Dzieci, które nie dostały się do miejskich przedszkoli, trafią do niepublicznych placówek. Najwięcej miejsc - 90 - będzie Małym Europejczyku przy ul. Pstrowskiego. Pozostałe placówki zlokalizowane są przy ulicach: Barczewskiego, Jaroszyka, Kanta, Kopernika, Kołobrzeskiej, Rybaki. Łącznie miasto zakontraktowało w nich 280 miejsc.

W zbliżającym się roku szkolnym w miejskich placówkach będzie ponad 3,3 tys. miejsc. To łączna liczba dla przedszkoli i dla oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl