Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-06-19 12:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie przedszkola będą działać również w wakacje

Olsztyn24
Przedszkolaki będą miały zapewnioną opiekę w swoich przedszkolach również w wakacje
Bez nerwowego poszukiwania opieki nad pociechami mogą upłynąć tegoroczne wakacje dla części olsztynian. Dzieci znajdą miejsce w działających cały rok przedszkolach.

Tydzień został do zakończenia roku szkolnego. Na ten dzień z niecierpliwością czekają tysiące olsztyńskich uczniów i... rodziców przedszkolaków. Wielu z nich co roku miało ogromny „ból głowy”. Zastanawiali się, jak zapewnić pociechom opiekę w czasie, gdy sami muszą iść do pracy. Podczas tegorocznych wakacji nie będzie takiego zmartwienia, bowiem przedszkola nie będą zamykane w lipcu i sierpniu.

- Nie chcemy by rodzice musieli głowić się, gdzie zostawić dziecko na czas wakacji - mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Wprowadzamy ten system także z myślą o najmłodszych. Maluchy nie będą bowiem musiały przeżywać stresu związanego z przenoszeniem do innej placówki. Ważne jest także to, że pracownicy przedszkoli nie poniosą uszczerbku na urlopie należnym im z Karty Nauczyciela.
R E K L A M A
banner
We wszystkich publicznych przedszkolach jest teraz ponad 3 tys. małych olsztynian. W poprzednie wakacje w dyżurujących wówczas placówkach opiekowano się ok. 600 przedszkolakami.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl