Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2016-07-06 12:56 | Rozmiar tekstu: A A A
Galeria Warmińska zaprasza do świata Avengers

Super wystawa superbohaterów – prezentacja świata komiksu

Olsztyn24
 
Uwaga, uwaga! Galeria Warmińska zmienia swe oblicze. Od 6 lipca nie będzie już tylko super zakupowym miejscem. Od 6 lipca przestrzeń galerii opanują superbohaterowie świata Marvel: Hulk, Iron Man i Spider-Man, Thor i oczywiście Kapitan Ameryka!

Nie ma chyba chłopaka, ani w przedszkolu, ani tuż przed emeryturą, który by nie znał świata superbohaterów Marvel: Hulka, Thora, Iron Mana i Spider-Mana oraz Kapitana Ameryki. Ich niezwykłe wyczyny, spryt, zwinność, pomysły i ponadprzeciętność sprawiają, że kolejne pokolenia zaczytują się wznawianymi co rusz edycjami komiksów o ich przygodach, a popularność filmów nakręconych o nich nie słabnie. Bo przecież nie ma nic przyjemniejszego, niż wejście do świata, w którym dobro w tak widowiskowy i spektakularny sposób pokonuje zło.

Wychodząc na przeciw marzeniom dużych i małych miłośników świata superbohaterów Galeria Warmińska przygotowała niezwykłą, interaktywną wystawę. Już od 6 lipca, do końca lipca w naszej przestrzeni będą ustawione tzw. wyspy, na których będzie można podziwiać odwzorowanych w skali 1:1 superbohaterów i fotografować się z nimi.
R E K L A M A
banner
Hulk będzie prezentowany przy rozbitej o uliczną latarnię charakterystycznej żółtej amerykańskiej taksówce (dzieci, które zrobią sobie z nim zdjęcie będą musiały się długo na fotografii szukać, bo przy Hulku będą jak mróweczki!).

Iron Man będzie wisiał w powietrzu tuż przy ścianie budynku, a  pod nim będzie się znajdował pokonany robot Ulktron.

Kapitana Amerykę będzie można podziwiać w scenerii lotnika, na którym będą ustawione działka. Oczywiście Kapitan będzie trzymał w ręce swą charakterystyczną tarczę, a przy nim będzie ustawiony motor Harley Davidson, który będzie wystylizowany na motor Kapitana Ameryki.

Spider-Man zostanie przedstawiony na dachu wieżowca, a Thor przy swoim tronie. Oczywiście Thor będzie trzymał w ręku młot.

- Przy każdym z tych superbohaterów będzie można wykonać sobie zdjęcie, np. na tronie Thora, czy przy kominie, do którego Spider-Man wrzuca swą pajęczą sieć - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Ale sama prezentacje bohaterów z komiksów o Avengers to nie wszystko. W Galerii zostanie w czasie wystawy zainstalowanych kilka interaktywnych stoisk, na których będzie można bliżej poznać świat Marvel. Jednym z takich stanowisk będzie podest, na którym każdy chętny będzie mógł się zważyć i określić swoją siłę, a następnie porównać otrzymane wyniki z tymi, jakie mieli superbohaterowie. Będzie też Laboratorium Hulka, w którym będzie można „badać swoje DNA” (Bez obaw! - w tej interaktywnej ladzie chodzi o dobrą zabawę, a nie prawdziwe badania DNA!). Wielką gratką będzie też słup ogłoszeniowy stylizowany na słupy ogłoszeniowe z lat 50 XX w. Słup ten pozornie będzie banalny, pooklejany kartkami z komiksów. Ci, którzy się przyjrzą zobaczą w nim wbudowany ekran, na którym będzie można poczytać komiksy o prezentowanych na wystawie Avengersach. (Jeśli wasze dziecko nie lubi czytać i boicie się, że w wakacje zapomni liter - koniecznie przyprowadźcie je do tego niezwykłego słupa. Trening czytania - murowany!). Ponadto w tygodniu od poniedziałku do  piątku  w godz. 14.00-18.00 oraz w weekendy w godz. 12.00-19.00 będzie dostępna wyspa Play Station 4, na której będzie można bezpłatnie pograć w gry Infinity Battleground.

Ze wszystkich atrakcji na wystawie o świecie Avengers będzie można korzystać bezpłatnie. Zapraszamy do Galerii Warmińskiej i na www.galeria-warminska.pl.

Artykuł sponsorowany

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl