Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Justyna Grzywaczewska | 2016-07-06 16:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Letnia odsłona CITY TRAIL już 20 lipca

Olsztyn24
City Trail (fot. archiwum organizatora - wszystkie) | Więcej zdjęć »
CITY TRAIL to największy biegowy cykl w Polsce. Zawody odbywają się przez sześć miesięcy w okresie jesienno-zimowym w dziesięciu lokalizacjach – także w Olsztynie. Od 2015 roku organizatorzy zapraszają do startu na leśnych trasach również w wakacje – druga edycja letnich zawodów nad Jeziorem Długim już 20 lipca. Zapisy trwają na stronie www.ontour.citytrail.pl.

5 km – tyle liczy trasa zawodów CITY TRAIL.

– Teren nad Jeziorem Długim, gdzie organizujemy nasze zawody jest bardzo wdzięczny. Przyjazne, miękkie podłoże, delikatne podbiegi, trochę korzeni, piękna okolica – to wszystko sprawia, że trasa jest przyjemna, a ukończenie biegu daje satysfakcję – mimo, że to tylko 5km – mówi Piotr Książkiewicz, dyrektor zawodów.
R E K L A M A
banner
Bieg odbędzie się o godz. 19:00. Wcześniej – od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 m do 2 km. Co ważne – w tych biegach nie ma dolnej granicy wieku, zatem wystartować mogą nawet kilkunastomiesięczne maluchy.

Zawody w Olsztynie będą trzecimi w trakcie cyklu CITY TRAIL onTour. Pierwszy bieg odbędzie się 18 lipca w Lublinie, a drugi – 19 lipca w Warszawie. Z kolei z Olsztyna organizatorzy pojadą do Trójmiasta i Bydgoszczy. W weekend odpoczną i w poniedziałek – 25 lipca ruszą w drugą część trasy – do Szczecina, Poznania, Wrocławia, Katowic i Łodzi, gdzie 29 lipca zakończy się CITY TRAIL onTour 2016.

Każdy bieg będzie oddzielnie klasyfikowany, dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi od razu po zakończeniu rywalizacji. Uczestnicy każdego biegu otrzymają na mecie medale, a w bufecie będą mogli posilić się owocami i słodkimi przekąskami.

- Mimo, że nie tworzymy wspólnej klasyfikacji dla wszystkich miast, zachęcamy do podróżowania i startów w więcej niż w jednej lokalizacji. Szykujemy nagrodę dodatkową dla tych biegaczy, którzy wystartują we wszystkich dziesięciu biegach – zapowiada Piotr Książkiewicz.

Opłata za udział w jednym biegu to 25zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 35zł – jeśli zapiszemy się w dniu biegu. Start w zawodach dla dzieci i młodzieży to koszt odpowiednio 7,5 i 10zł.

Więcej informacji oraz zapisy znajdują się na stronie www.ontour.citytrail.pl.

Justyna Grzywaczewska

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl