Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2016-07-08 16:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Trwa budowa nowych płotów na Zatorzu

Olsztyn24
(fot. UM)
Atrakcyjne, tłumnie odwiedzane, przez to tętniące życiem. Takie są place zabaw przy ulicach Wyspiańskiego oraz Zamenhofa. Jednak stan techniczny ogrodzeń budził poważne wątpliwości. Pordzewiałe, często niekompletne ogrodzenia sprawiały, że rodzice mogli obawiać się o bezpieczeństwo swych pociech. Najpóźniej w połowie wakacji to się zmieni.

Prace przy ul. Zamenhofa są na ukończeniu. Nowy płot już został zamontowany. Wkrótce pojawi się tam także pięć furtek oraz szeroka brama. Tymczasem w ogródku jordanowskim przy ul. Wyspiańskiego rozpoczął się dzisiaj (8.07) montaż ogrodzenia. Poza przęsłami umiejscowione tam zostaną cztery furtki i trzymetrowej szerokości brama.

Poza poprawą bezpieczeństwa i estetyki, dzięki trwającym pracom poprawi się dostępność obu placów. Łatwiej będzie wejść z dowolnej strony, a także dostarczyć sprzęt niezbędny do organizacji np. osiedlowych festynów.
R E K L A M A
banner
Całkowity koszt prac to niemal 111 tys. złotych.

Modernizację czeka także ogrodzenie placu zabaw przy ul. Kołobrzeskiej. Wybrany został już wykonawca prac, które powinny się zacząć wkrótce po podpisaniu z nim umowy.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl