Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-07-13 22:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich

Olsztyn24
XLV Ogólnopolski Zlot Grunwaldzki | Więcej zdjęć »
Po raz 45. na Polach Grunwaldzkich odbywa się Zlot Grunwaldzki drużyn Związku Harcerstwa Polskiego. Tegoroczny zlot ma szczególny charakter - 25-lecie istnienia świętuje cała Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich. Jubileuszowe uroczystości odbyły się w środowy (13.07) wieczór, z udziałem wielu znakomitych gości.

Harcerskie obozowisko na Polach Grunwaldzkich odwiedzili m.in. Andrzej Dera - sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Maria Koc - wicemarszałek Senatu RP, senator Bogusława Orzechowska, harcmistrz Małgorzata Sinica - naczelnik ZHP, wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki, wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego Wioletta Śląska-Zyśk, wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma i wójt Gminy Grunwald Henryk Kacprzyk.

Goście wraz z harcerzami wzięli udział w wieczornym Apelu Pamięci, podczas którego przy harcerskiej watrze wspominano zmarłych instruktorów Wspólnoty Drużyn Harcerskich, a potem w gali przygotowanej przez harcerzy z okazji jubileuszu Wspólnoty.
R E K L A M A
banner
Jak świętowali harcerze, można zobaczyć na naszych zdjęciach w galerii oraz filmach z uroczystości.

W tegorocznym Zlocie Grunwaldzkim bierze udział 1300 zuchów, harcerzy oraz instruktorów, głównie z Warmii i Mazur, Śląska, Wielkopolski i Mazowsza.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XLV Ogólnopolski Zlot Grunwaldzki na Polach Grunwaldzkich (1)

13-07-2016

image galeria
XLV Ogólnopolski Zlot Grunwaldzki na Polach Grunwaldzkich (2)

13-07-2016

image galeria
XLV Ogólnopolski Zlot Grunwaldzki na Polach Grunwaldzkich (3)

13-07-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl