Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-07-20 02:54 | Rozmiar tekstu: A A A

MSZ chce wspierać rozwój warmińsko-mazurskich miast

Olsztyn24
 
Samorząd województwa rozpocznie wkrótce realizację projektu „Miasta, w których warto żyć”. Przedsięwzięcie to zostanie dofinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP kwotą ponad 80 tys. zł.

Jednym z głównych tematów tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez MSZ jest promocja rozwoju polskich miast. Projekt, który realizowany będzie na Warmii i Mazurach pozwoli pokazać zaangażowanie miast w rozwój społeczno-gospodarczy regionu, a także znaczenie współpracy międzynarodowej na poziomie lokalnym. Planowany jest udział partnerów z zagranicy (Danii, Francji i Włoch), który umożliwi wymianę doświadczeń w zakresie rozwiązań wdrażanych na rzecz miast i ich mieszkańców.

W ramach projektu na jesieni zorganizowane zostaną trzy debaty w największych miastach województwa – Olsztynie, Elblągu i Ełku. Spotkania poświęcone będą polityce miejskiej w zakresie sportu i turystyki, rewitalizacji oraz ekonomii społecznej. Będzie to okazja do dyskusji na temat możliwości wspierania zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich oraz podniesienia jakości życia mieszkańców.
R E K L A M A
banner
Projekt został przygotowany i będzie realizowany przez Departament Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego w ramach konkursu MSZ „Wsparcie wymiaru samorządowego i obywatelskiego polskiej polityki zagranicznej 2016”. Całkowita wartość projektu to blisko 115 tys. zł.

Ze wszystkich regionów Polski tylko województwo warmińsko-mazurskie otrzymało dofinansowanie w tym konkursie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl