Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
PSD | 2016-08-05 12:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Droga powiatowa Gradki-Tuławki zostanie zamknięta w poniedziałek

Olsztyn24

Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie informuje, że w najbliższy poniedziałek (8.08) zostanie całkowicie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 1449N od miejscowości Gradki do miejscowości Tuławki.

Utrudnienia są związane z przebudową drogi, na której w tym dniu będzie układana masa bitumiczna. W związku z powyższym kerowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków wskazujących objazd.

Objazd: Jadąc od strony Dobrego Miasta w kierunku Olsztyna w Gradkach należy skręcić w lewo na drogę powiatową 1432N do Frączek. Przed Frączkami skręcamy w prawo na Tuławki, w których wracamy już na powiatową 1449N.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl