Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS | 2016-08-09 13:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Galeria Warmińska wspiera festiwale

Olsztyn24
 
Miłośnicy dobrej muzyki, którzy wybierają się na Love Message Festival oraz Olsztyn Green Festiwal koniecznie muszą uwzględnić w swoich planach wizytę w Galerii Warmińskiej. Tu są tańsze bilety i unikatowa możliwość spotkania z gwiazdami imprez.

W Galerii Warmińskiej od kilku dni stoi już wyspa Love Message Festival, na której wszyscy ci, którzy wydadzą na zakupach w tym centrum handlowym co najmniej 100 zł (wszędzie poza kantorem), mogą kupić bilety z 25 procentową zniżką. Jeśli ktoś wyda znacznie więcej, np. 1400 zł, będzie mógł kupić maksymalnie 5 biletów.

- Osoby wybierające się na Love Message Festival bardzo chętnie odwiedzają tę wyspę i korzystają z promocji. Zapraszamy do tego kolejnych miłośników letnich przebojów - zaprasza Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Od wtorku (9.08) w Galerii Warmińskiej stanęła kolejna wyspa, tym razem Green Festiwalu. Na tym stoisku będzie można m.in. zagrać w koło fortuny, a ci, którzy poprawnie odpowiedzą na wylosowane pytania będą mogli wygrać upominki związane z festiwalem: płyty z autografami, koszulki z podpisami gwiazd, vinyle, bilety na festiwal i inne atrakcyjne nagrody.

- Nagrodą główną tej zabawy będzie spotkanie z gwiazdą festiwalu - informuje Michał Tur.

Aby spotkać się z Soniamiki i Makabreskami nie trzeba będzie wygrywać w kole fortuny, bo ci artyści odwiedzą Galerię Warmińską właśnie po to, by być z fanami. Spotkania te zaplanowano odpowiednio na sobotę o godz. 17.30 (Soniamiki) i niedzielę o godz. 16.45 (Makabreski z Natalią Grosiak).

Galeria Warmińska jako jedyne centrum handlowo-rozrywkowe jest partnerem Olsztyn Green Festiwal, a festiwalowa wyspa będzie czynna od wtorku do piątku od godz. 14:00 do 20:00, zaś w sobotę i niedzielę od godz. 12:00 do godz. 18:00.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl