Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-08-19 11:54:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Kabaret Neo-Nówka wystąpił z jubileuszowym programem w Olsztynie

Olsztyn24
Neo-Nówka | Więcej zdjęć »
W Amfiteatrze im. Czesława Niemena w Olsztynie wystąpił wczoraj (18.08) kabaret Neo-Nówka. Podczas dwóch spotkań z tłumnie zgromadzoną publicznością (bilety na oba spotkania zostały wyprzedane) jego członkowie zaprezentowali jubileuszowy program, składający się z najlepszych skeczy kabaretu, powstały z okazji 15-lecia jego działalności.  

Kabaret Neo-Nówka to Roman Żurek, Michał Gawliński i Radek Bielecki. Uprawiają satyrę polityczną, ale z pomysłem. Kabaret powstał w 2000 roku. W swoim artystycznym portfolio ma kilka programów scenicznych oraz telewizyjnych, zdobył wiele nagród na festiwalach kabaretowych.

Neo-Nówka (wraz z towarzyszącym mu zespołem Żarówki) w swych programach pokazuje przemiany społeczno-kulturalne zachodzące w Polsce. Nie stroni też od trudnych tematów. Cechuje ją naturalność i bezkompromisowość.
R E K L A M A
banner
Olsztyńskie występy kabareciaży cieszą się wielką popularnością i uznaniem. Tak było i tym razem. Gwiazdom wieczoru za przezabawny wieczór, pełen odniesień do stolicy Warmii i Mazur oraz jej okolic, publiczność podziękowała owacjami na stojąco i wspólnym śpiewaniem. Nie mogło się zatem obyć bez dwóch bisów.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.