Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC/d. | 2016-08-22 12:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Premiera spektaklu „Niedzielniki” odbyła się w zamkowych murach

Olsztyn24
Scena ze spektaklu (fot. MC - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Salach Kopernikowskich olsztyńskiego zamku miała wczoraj (21.08) miejsce premiera spektaklu „Niedzielniki” w reżyserii Macieja Mydlaka. Muzykę do spektaklu skomponował Marcin Rumiński, lider olsztyńskiej grupy Shannon.

Niesprzyjająca aura zmusiła aktorów do przeniesienia spektaklu z zamkowego dziedzińca, gdzie jego odegranie było planowane, do wnętrz zamku, jednakże nie przeszkodziło to licznie przybyłym miłośnikom teatru w delektowaniu się spektaklem. 

„Niedzielniki” opowiadają historię osób urodzonych w niedzielę, mających dar widzenia dusz zmarłych osób i pomocy owym duszom w przejściu na tzw. drugą stronę. Historia dzieje się na terenie Warmii, w okolicach Olsztyna.
R E K L A M A
banner
Na premierze spektaklu pojawiło się tak wiele chętnych do jego obejrzenia, że nie dla wszystkich wystarczyło miejsc. Jak zapowiedział reżyser Maciej Mydlak, spektakl będzie grany w zbliżającym się sezonie teatralnym w różnych miejscach Olsztyna i regionu, zatem nadarzy się jeszcze niejedna okazja, aby spektakl zobaczyć.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl