Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-09-01 19:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Powakacyjne zmiany nad wodą i w transporcie

Olsztyn24
Dzisiaj zmianie uległ rozkład jazdy
Tegoroczne wakacje to już wspomnienie - choć jeszcze nie tak odległe. Wrzesień przyniósł kilka nowości plażowiczom i pasażerom komunikacji miejskiej.

Coraz chłodniejsze noce zwiastują zbliżający się koniec lata. Co prawda zostały go jeszcze nieco ponad trzy tygodnie, ale przez ten czas mniej osób decyduje się na wejście do wody.

Dzisiaj (1.09) przestały działać cztery strzeżone kąpieliska. Ratownicy nie będą już pilnować bezpieczeństwa nad jeziorem Skanda, na Słonecznej Polanie oraz na Plaży Miejskiej nr 2 i 3.
R E K L A M A
banner
Kąpielisko Plaża Miejska nr 1 będzie funkcjonować jeszcze przez ponad tydzień, do 11 września (10.00-18.00), a z Wodnego Placu Zabaw można korzystać do końca weekendu.

Dodatkowo wypożyczalnia sprzętu pływającego od 5 do 18 września będzie czynna od 8.00 do 18.00. Natomiast wypożyczalnie sprzętu sportowego przy ulicach Kapitańskiej, Olimpijskiej i Sielskiej działają bez zmian (8.00-20.00).

Wrześniowe nowości także w komunikacji publicznej. Autobusy i tramwaje już kursują wg rozkładu oznaczonego jako „Dni robocze”. Poza tym Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu wprowadził kilka korekt - m.in. zmian godzin odjazdu pojedynczych kursów. Dotyczą one linii 121, 126 i 136.

Natomiast „studenckie” 103 oraz 130 przez cały wrzesień wożą pasażerów według specjalnego rozkładu. Szczegóły zmian dostępne są na stronie internetowej ZDZiT pod adresem www.zdzit.olsztyn.eu
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl