Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-08-23 15:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Przystankowe wiaty do naprawy. Zmiany w komunikacji miejskiej

Olsztyn24
Naprawy są prowadzone na obu przystankach na al. Sikorskiego
Prace realizowane są przy dwóch przystankach wzdłuż al. Sikorskiego w Olsztynie. Oznacza to niewielkie zmiany dla pasażerów komunikacji miejskiej.

Roboty dotyczą wiat tramwajowo-autobusowych. Jeszcze do jutra (24.08) pracowników będzie można spotkać na peronie przystanku „Auchan”. Natomiast od czwartku (25.08) do niedzieli (28.08) będą zajmować się przystankiem „Andersa”.

To oznacza drobne zmiany związane z kursowaniem tramwajów i autobusów. W trakcie prac linie numer 1 i 2 jadące w kierunku Wysokiej Bramy albo dworca nie będą zatrzymywały się przy przystankach, na których trwają prace. W stronę Kanta ruch odbywa się bez zmian.
R E K L A M A
banner
W przypadku autobusów jadących w kierunku ul. Wilczyńskiego przygotowane są tymczasowe przystanki. Są zlokalizowane w pobliżu dotychczasowych.

Zbliżają się też zmiany związane z nowym rokiem szkolnym. Od czwartku (1.09) pojazdy komunikacji miejskiej będą ponownie kursować zgodnie z rozkładem oznaczonym „Dni robocze (od poniedziałku do piątku)”. Poza tym zawieszona zostanie sezonowa linia nr 307.

Kolejne nowości wprowadzone zostaną wraz z rozpoczęciem roku akademickiego. Wówczas m.in. do rozkładów wrócą dodatkowe połączenia z Kortowem.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl