Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Jakub Żywicki | 2016-09-18 20:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Historyczne zwycięstwo AZS Olsztyn Lakers

Olsztyn24
Mecz futbolu amerykańskiego (fot. archiwum)

Drużyna AZS Olsztyn Lakers zwyciężyła dzisiaj (18.09) z drużyną Angels Toruń 35:0 w meczu rozegramyn na kortowskim stadionie. Mecz został całkowicie zdominowany przez olsztyńskich Jeziorowców.

Punkty zdobyli: przyłożenie #18 Kamil Polski po 19-jardowym biegu, podwyższył za 1 punkt #10 Piotr Gołacki. Następnie, w drugiej kwarcie #18 Kamil Polski po 4-jardowym biegu zdobył kolejne 6 punktów, podwyższył za 1 punkt #10 Piotr Gołacki. Po pierwszej połowie widniał wynik 14:0.

Trzecia kwarta to przyłożenie #21 Arkadiusza Kowalewskiego po 2-jardowym biegu plus 1 punkt # 10 Piotr Gołacki i bliźniacza sytuacja #21 Arkadiusza Kowalewskiego po 3-jardowym biegu - 6 punktów i 1 punkt # 10 Piotr Gołacki podwyższenie.
R E K L A M A
banner
Po trzeciej kwarcie było już 28:0. Czwarta kwarta to przepiękne przyłożenie zawodnika #15 Jamara Dialsa - 70-jardowym biegiem zdobył kolejne 6 punktów, a za 1 punkt podwyższył, wkopujac piłkę między słupki, niezawodny #10 Piotr Gołacki.

Najważniejszy w historii klubu mecz zakończył się wysokim zwycięstwem AZS Olsztyn Lakers, co daje naszej drużynie mocną pozycję w fazie play off. Olsztyński klub zmierzy się w ćwierćfinale z Silvers Olkusz na wyjeździe 2 października bieżącego roku.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl