05:37 19 marca 2024 Imieniny: Józefa, Bogdana

Jakub Żywicki | 2016-09-18 20:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Historyczne zwycięstwo AZS Olsztyn Lakers

Mecz futbolu amerykańskiego (fot. archiwum)

Drużyna AZS Olsztyn Lakers zwyciężyła dzisiaj (18.09) z drużyną Angels Toruń 35:0 w meczu rozegranym na kortowskim stadionie. Mecz został całkowicie zdominowany przez olsztyńskich Jeziorowców.

Punkty zdobyli: przyłożenie #18 Kamil Polski po 19-jardowym biegu, podwyższył za 1 punkt #10 Piotr Gołacki. Następnie, w drugiej kwarcie #18 Kamil Polski po 4-jardowym biegu zdobył kolejne 6 punktów, podwyższył za 1 punkt #10 Piotr Gołacki. Po pierwszej połowie widniał wynik 14:0.

Trzecia kwarta to przyłożenie #21 Arkadiusza Kowalewskiego po 2-jardowym biegu plus 1 punkt # 10 Piotr Gołacki i bliźniacza sytuacja #21 Arkadiusza Kowalewskiego po 3-jardowym biegu - 6 punktów i 1 punkt # 10 Piotr Gołacki podwyższenie.

Po trzeciej kwarcie było już 28:0. Czwarta kwarta to przepiękne przyłożenie zawodnika #15 Jamara Dialsa - 70-jardowym biegiem zdobył kolejne 6 punktów, a za 1 punkt podwyższył, wkopując piłkę między słupki, niezawodny #10 Piotr Gołacki.
Najważniejszy w historii klubu mecz zakończył się wysokim zwycięstwem AZS Olsztyn Lakers, co daje naszej drużynie mocną pozycję w fazie play off. Olsztyński klub zmierzy się w ćwierćfinale z Silvers Olkusz na wyjeździe 2 października bieżącego roku.