Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-09-21 22:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Wojewódzka Biblioteka Publiczna świętowała 65-lecie z czytelnikami

Olsztyn24
Świętowanie nie mogło się odbyć bez okolicznościowego tortu | Więcej zdjęć »
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprosiła dzisiejszego (21.09) popołudnia swoich czytelników i sympatyków do Galerii Stary Ratusz na wspólne świętowanie jubileuszu 65-lecia swego istnienia.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie obchodzi w tym roku jubileusz 65-lecia swojego powstania. Bibliotekarze uznali, że jest to wspaniała okazja, aby podziękować wszystkim czytelnikom za wiele lat wspólnego czytania i pielęgnowania kultury słowa.

W programie jubileuszu znalazły się wernisaż wystawy pt. „WBP w Olsztynie bliska mieszkańcom województwa", na której zaprezentowano głównie wybrane działania bibliotek publicznych regionu, do których rozwoju przyczyniła się współpraca z WBP w Olsztynie oraz ofertę własną dostępną wszystkim mieszkańcom regionu.
R E K L A M A
banner
Wernisażowi towarzyszył koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Olsztynie. Przybyłym licznie gościom zaproponowano możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z bibliotekarzami oraz degustację jubileuszowego tortu.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Jubileusz 65-lecia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie

»

21-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl