Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
FWM | 2016-09-26 19:48 | Rozmiar tekstu: A A A
Inauguracja nowego cyklu koncertów w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Odlotowe koncerty

Olsztyn24
 
W dniu 29 i 30 września 2016 r., o godz. 19.00, Filharmonia Warmińsko-Mazurska wraz z Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury w Szymanach zapraszają wszystkich lubiących muzykę i podróże. Gość koncertu, znakomity amerykański dyrygent Barry Epperlay, niczym pilot Jumbo Jeta zza pulpitu dyrygenckiego obierze cel muzycznej podróży i wraz z orkiestrą symfoniczną filharmoników warmińsko-mazurskich zabierze nas do swojej ojczyzny.

Tak więc kierunkiem pierwszego odlotowego koncertu z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury – Filharmonia będą Stany Zjednoczone Ameryki. Dyrygent Barry Epperley, nasz „pilot” do USA, to znany aranżer, producent i pedagog, od ponad trzydziestu lat niekwestionowany spiritus movens życia muzycznego w mieście Tulsa i w całej północno-wschodniej części stanu Oklahoma, gdzie stworzył orkiestrę Signature Symphony. Artysta realizował programy muzyczne z tak legendarnymi postaciami muzyki amerykańskiej jak Duke Ellington, Count Basie, Johnny Mathis czy Tony Bennett.

Był aranżerem i producentem programów muzycznych dla korporacji Walta Disneya, a także przez trzy kadencje służył w Białym Domu jako dyrygent Orkiestry Kameralnej Armii Stanów Zjednoczonych. Współuczestniczył wówczas w koncertach dla wybitnych gości z udziałem tak wielkich artystów jak Isaac Stern, Leonard Bernstein, czy tancerka, Gelsey Kirkland.
R E K L A M A
banner
W programie koncertowego lotu do USA w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej usłyszymy m.in utwory kompozytorów: Leroy’a  Andersona, Leonarda Bernsteina, Samuela Barbera, Dave Brubecka, Aarona Coplanda, Duke Ellingtona, Ferde Grofé.

Współorganizatorem „Odlotowego koncertu” jest Port Lotniczy Olsztyn-Mazury. To otwarte w styczniu 2016 roku, położone w sercu regionu międzynarodowe lotnisko z pełną infrastrukturą do obsługi samolotów w ruchu krajowym i międzynarodowym zarówno w trybie rejsowym i czarterowym. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach zajmuje powierzchnię 322 ha. Główny budynek nawiązujący do architektury Warmii i Mazur posiada salę odpraw o powierzchni 1300 m2, 6 stanowisk odprawy biletowo-bagażowej chec-in. W Porcie znajdują się sklepy wolnocłowe, pomieszczenia business class, sale konferencyjne, gastronomia, Rent a Car, strefa dla dzieci oraz taras widokowy.

Zapraszamy w dniu 29 i 30 września 2016 r. na dwa muzyczno-czarterowe pełne niespodzianek loty z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury – Filharmonia.

******
„Odlotowy koncert”
Miejsc: 2x 505 osób
Odlot:  29-09-2016 (czwartek), godz. 19:00, linia: Filharmonia, rejs: 001, kierunek: USA
Odlot:  30-09-2016 (piątek), godz.19:00, linia: Filharmonia, rejs: 002, kierunek: USA
Bilety w cenie: 50 zł normalny, 40 zł ulgowy.
Do zobaczenia na pokładzie!


Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl